BİZİ SOSYAL MEDYA'DA TAKİP EDİN
BİZE ULAŞIN +90 530 667 24 19

2021-2022 AKADEMİK TAKVİM YILI YURT ÜCRETLERİ

KIZ ÖĞRENCİ YURDU FİYATLARI

TEK KİŞİLİK KAYIT(oda+kahvaltı) ₺17.000,00
ÇİFT KİŞİLİK KAYIT(oda+kahvaltı) ₺15.000,00
   
AKŞAM YEMEĞİ ÜCRETİ  ₺3.850,00

 

ERKEK ÖĞRENCİ YURDU FİYATLARI

TEK KİŞİLİK KAYIT(oda+kahvaltı) ₺14.050,00
ÇİFT KİŞİLİK KAYIT(oda+kahvaltı) ₺11.950,00
   
AKŞAM YEMEĞİ ÜCRETİ  ₺3.850,00


Kayıt sırasında İlk taksit ve yıllık ücretin %10 u depozito bedeli tahsil edilir. Alınan depozito öğrenci yurtta kaldığı sürece iade edilmez.Erkek öğrenciler için Tek kişilik oda sayımız sınırlıdır.

 

KAYIT KOŞULLARI

  • Belirtilen ücretler; 2021-2022 Eğitim-Öğretim Dönemi Bursa Uludağ Üniversitesi / Bursa Teknik Üniversitesi Akademik Takvimine göre güz yarıyılının başlangıcı ile bahar yarıyılı sonu sınavlarının bitişini kapsayan (yaklaşık 9 aylık zaman dilimi) süreçte verilecek hizmet bedelinin karşılığıdır.
  • Yurda giriş Akademik Takvim başlangıcından 2 gün öncedir. 
  • Yurttan çıkış bahar yarıyılı son final sınav tarihi günüdür.(Bütünleme sınavları ve yaz okulunu kapsamaz)
  • Kişilerin tercihleri doğrultusunda seçmiş oldukları konaklama tercihlerinin bedeli üzerinden Ödeme Planı düzenlenir. Toplam ücret, son ödeme Mayıs 2022 de olacak şekilde eşit taksitlere bölünebilir. 
  • Geçmiş döneme ait borç bakiyesi bulunan öğrencilerin Yeni Kayıtları alınmayacaktır.
  • Kayıt sırasında İlk taksit ve yıllık yurt ücretinin %10 u olan  depozito bedeli peşin olarak alınır.
  • Öğrencinin kayıt iptali talep etmesi durumunda GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI Yükseköğrenim Özel Barınma Hizmetleri Yönetmeliği ilgili maddesine göre işlem yapılır.
  • GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI Yükseköğrenim Özel Barınma Hizmetleri Yönetmeliği Madde 36 - (8)   Kuruma kayıt yaptıran öğrencilerden 15 Eylül tarihine kadar kurumdan ayrılanlardan hizmet sunum taahhütnamesinde belirlenen yıllık barınma hizmeti ücretinin % 10 u, 15 Eylül ve sonrasında ayrılanlardan ise barınma hizmeti aldığı aylar ve içinde bulunulan ayın ücretinin tamamı ve kalan aylara ait barınma hizmeti ücretinin % 30 u alınır. Bu öğrencilere depozitoları ile peşin ödeme yapılan hallerde bu fıkraya göre hesaplanacak ücret mahsup edilerek geriye kalan tutar bir ay içinde iade edilir ve hizmet sunum taahhütnamesi fesih edilir. Aylık barınma hizmeti ücreti, hizmet sunum taahhütnamesinde belirlenen yıllık barınma hizmeti ücretinin hizmet sunulmak üzere belirlenen ay sayısına bölünmesi ile tespit edilir.
  • Peşin ödemelerde %5 indirim uygulanır.
PAYLAŞ

Anahtar Kelimeler : görükle öğrenci yurdu , görükle kız öğrenci yurdu , görükle erkek öğrenci yurdu , görükle öğrenci yurtları , bursa görükle yurt , bursa uludağ üniversitesi yurt , görükle yurt , bursa özel yurtlar , bursa yurt fiyatları , bursa öğrenci yurtları , bursa görükle yurtlar , bursada öğrenci yurtları , bursa kız öğrenci yurdu , bursa erkek öğrenci yurdu , bursa kız yurdu , bursa yurtlar , görükle yurt fiyatları , bursa öğrenci yurdu , bursa erkek yurdu , bursa kız yurdu , uludağ üniversitesi erkek yurdu , uludağ üniversitesi kız yurdu , bursa yurt fiyatları , uludağ üniversitesi yurt fiyatları , bursa özel kız yurdu , bursa özel erkek yurdu

Copyright © 2022 | Tüm Hakları Saklıdır.